Вчителі розвивають професійну компетентність під час методичного заходу

При підтримки громадської організації «Альянс Франсез» відбувся міський науково-практичний семінар для вчителів французької мови

«Використання сучасного підходу до викладання  французької мови в умовах Нової української школи»

Мета семінару – підвищення професійної майстерності педагогів, удосконалення навичок щодо планування і проведення сучасного уроку, використання інноваційних технологій як засобу мотивації учнів до вивчення французької мови в умовах Нової української школи.

Під час науково-практичного семінару слухачі взяли участь у воркшопі, майстер-класі, виконали інтерактивні вправи, прослухали керовану –міні лекцію та презентаційний меседж.

На початку заходу під керівництвом методиста КУ «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» Світлани Кривич вчителі опрацювали вимоги до сучасного уроку як засобу мотивації учнів до навчання та створили «образ» даного уроку, використавши інтерактивну вправу «сінквейн» для синтезу й узагальнення отриманої інформації.

Тренер-викладач «Альянс Франсез»  Поліна Білоус провела воркшоп «Використання дидактичних ігор для розвитку комунікативної та міжкультурної компетентності школярів», у  рамках якого  педагоги відпрацювали сучасні дидактичні ігри, які можна обґрунтовано використати на початку уроку,  при проведенні аудіювання, письма та роботи з лексикою.

Під час майстер-класу тренер приділила увагу оцінюванню знань учнів за сучасними європейськими  критеріями та зазначила, що у 2020 році відбудеться реформа щодо Міжнародних іспитів.

Консультант щодо культурних подій, які проводяться у місті Одесі французькою мовою,  Софія Юхимова озвучила презентаційний меседж з питань Міжнародних іспитів з французької мови як засобу широких можливостей сучасних школярів.

Представник також розповіла про доступність отримання вищої освіти у Франції, яка може стати мотивацією учнів до вивчення французької мови.

Захід пройшов у атмосфері творчої співпраці, взаємоповаги та взаєморозуміння.

Під час рефлексії вчителі зазначили, що саме такого роду науково-практичні заходи, на яких організовано методичну підтримку,  практичну діяльність та спілкування французькою мовою, є цінними для кожного педагога в умовах Нової української школи.

На завершення всі присутні отримали сертифікати від ГО «Альянс Франсез» та висловили подяку за прекрасний, змістовний, сучасний захід.

_____________________

Захід організовано та проведено комунальною установою «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» разом з викладачами-тренерами громадської організації «Альянс Франсез».

Share this post