Вебінар з розгляду питань насильства над дітьми в системі альтернативного догляду та виховання дітей

Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» 12 вересня 2019 року планує проведення тематичного блоку з  2-ох онлайн вебінарів щодо насильства в системі альтернативного догляду та виховання дітей

Експертом для проведення вебінарів запрошено Наталію Пашко – дитячого психолога, психотерапевта, травма педагога, фахівця по роботі з випадками насильства.

Вебінари проводяться в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадських організацій задля моніторингу дотримання прав дитини в Україні – фаза ІІ», який реалізується Громадською спілкою «Українська мережа за права дитини» за підтримки Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» Україна.

Перший блок вебінару на тему:«Виявлення та реагування на випадки насильства»буде транслюватись з 11.30 до 13.00. Реєстрація обов’язкова за гіперпосиланням.

Питання, які будуть розглянуті:

  • Феноменологія насильства.
  • Вікові норми розвитку: норма, потреба віку, вікова криза, індикатор насильства. Як відрізнити, це є віковою нормою, кризою чи проявом насильства?
  • Вплив насильства на розвиток дитини. Нейробіологія травми. Як формуються патерни складної, девіантної поведінки?

Другий блок вебінару на тему:«Взаємодія та допомога дитині, яка зазнала насильства в системі альтернативного догляду» буде транслюватись з 13.30 до 15.30. Реєстрація обов’язкова за гіперпосиланням.

Питання, які будуть розглянуті:

  • Принципи взаємодії з дитиною, яка зазнала насильства. Адаптація в системі альтернативного догляду дитини, яка пережила досвід насильства, в тому числі – сексуального.
  • Огляд методик діагностики та допомоги дитини, яка постраждала від насильства.
  • Формування безпечної поведінки у дітей, які зазнали травматичного досвіду.

 

Вебінари є безкоштовними. Під час вебінару лектору можна буде задавати питання та отримувати відповіді завдяки спілкуванню в чаті.

Share this post