Відбулося засідання робочої групи щодо функціонування КЗПО “ОДЕСЬКИЙ МЦПВУМ «ПОСТ №1»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

За ініціативи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, з метою забезпечення скоординованої діяльності у сфері національно-патріотичного виховання в м. Одесі, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів, а також підвищення рівня організаційної роботи з предмету «Захист України» була створена робоча група з організації функціонування Комунального закладу позашкільної освіти «Одеський міський центр патріотичного виховання учнівської молоді «Пост № 1», засідання якої відбулося 21 березня 2024 року на базі Освітнього простору «CreadED».

До складу групи увійшли члени Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей і молоді при Одеському міському голові, вчителі предмету «Захист України» закладів загальної середньої освіти м. Одеси, представники громадських та ветеранських організацій, Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» тощо.

Під час засідання членами робочої групи були розглянуті питання щодо національно-патріотичного виховання учнівської молоді міста, викладання предмету «Захист України» в закладах загальної середньої освіти та обговорені пропозиції щодо подальшого функціонування закладу з урахуванням викликів сьогодення.

 

Share this post