Відновлення несення Почесної Вахти Пам’яті у 2021 році

В Одесі на Алеї Слави відновлюється несення Почесної Вахти Пам’яті біля пам’ятника Невідомому матросу 

З метою патріотичного виховання учнівської молоді, формування у підростаючого покоління поваги до ветеранів Другої світової війни, захисників України та борців за її незалежність, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, департаментом освіти та науки Одеської міської ради 07 травня 2021 року з 13.00 до 13.25 на Алеї Слави біля пам’ятника Невідомому матросу у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка проводитиметься урочиста лінійка з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також відновлення несення Почесної Вахти Пам’яті у 2021 році.
У заході візьмуть участь школярі міста у складі почесних варт закладів загальної середньої освіти м. Одеси.
Організацією несення Почесної Вахти Пам’яті на Алеї Слави займається педагогічний колектив комунального закладу позашкільної освіти «Одеський міський Центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1» (вул. Маразлієвська, 1). Центр виконує важливу місію – виховання почуття гордості за героїчне минуле нашого народу, поваги до ветеранів Другої світової війни, захисників України, борців за її незалежність, старшого покоління, а також любові до рідного міста.
Захід проводитиметься з урахуванням карантинних обмежень, встановлених внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.


від 29.04.2021 № 113  “Про підготовку та проведення урочистої лінійки, присвяченої відновленню несення Почесної Вахти Пам’яті у 2021 році”

 

Share this post