Відновлення несення Почесної Вахти Пам’яті

У Центральному парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка біля пам’ятника Невідомому матросу до 50-річчя від дня заснування Посту №1 та  відновлення несення Почесної Вахти Пам’яті в 2018 році пройшли урочиста лінійка та показові майстер-класи «Я зможу захистити Україну».

Понад 600 учнів – представників Почесних варт 32 шкіл міста Одеси – вишикувалися на урочистій лінійці біля пам’ятника Невідомому матросу.

Центр патріотичного виховання «Пост №1» був заснований у 1968 році при Одеському міському Палаці дитячої та юнацької творчості. У грудні 2005 року на його базі було створено окремий комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський міський Центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді« Пост №1 ».

Цей заклад виконує важливу місію – виховання у молодого покоління гордості за героїчне минуле Одеси, любові до рідного міста та до Вітчизни. Педагоги Посту №1 готують Почесні караули до несення Вахти Пам’яті на Посту №1, їх участь у міських урочистих заходах на Алеї Слави, організовують роботу з учнями в гуртках, проводять для вихованців Посту №1 й учнів шкіл екскурсії до музею Меморіального комплексу «Алея Слави», зустрічі з ветеранами Другої світової війни та учасниками антитерористичної операції на сході України.

За сумлінну багаторічну працю, активну громадську діяльність, вагомий внесок у справу військово-патріотичного виховання учнівської молоді міста Одеси, а також у зв’язку з 50-річчям від дня заснування Посту №1 Одеський міський голова нагородив:

  • Почесним знаком Одеського міського голови «Трудова слава»:

– трудовий колектив комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський Центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді« Пост №1»;

– Колоткову Галину Іванівну, сторожа Одеського міського Центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1»;

  • Почесним знаком Одеського міського голови «Подяка»:

– Бортова Сергія Миколайовича, педагога-організатора Одеського міського Центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1»;

  • Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради:

– Аїстову Галину Іванівну, комірника Одеського міського Центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1»;

– Бортову Ніну Сергіївну, завідуючу господарською частиною Одеського міського Центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1».

Після урочистої лінійки педагоги та вихованці гуртків Одеського міського Центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1» провели для всіх присутніх показові майстер-класи «Я зможу захистити Україну». Школярі продемонстрували стройову підготовку зі зброєю, вміння вести рукопашний бій, володіння прийомами проти зброї, підготовку команди юних парамедиків, а також навички пожежного підрозділу. У підготовці майстер-класів вихованцям і педагогам Посту №1 сприяли фахівці військової справи, представники державних силових структур.

Share this post