Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

Нові імена молодих переможців! 

Позашкільний заклад – це складний живий організм. У нього є свій характер, стиль життя, свої радощі і болі, своя молодість і зрілість. І в Одесі є унікальні, професійні, компетентні, креативні, одним словом: найкращі в Україні! Ними пишаємося!
Для кожного педагога вкрай важливо мати професійну оцінку та вірити в свої сили. Саме конкурси дають потужний поштовх у кар’єрі, а інколи і в долі.

Участь та перемога в такому авторитетному конкурсі, як Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2020» – це знакова подія на шляху професійного зростання педагога.

Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»Вітаємо Зайцеву Марину Анатоліївну, керівницю вокального гуртка КПНЗ «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Самоцвіт» з перемогою на Всеукраїнському рівні!

Завдяки цьому освітній простір Одеси збагатився новими іменами та досягненнями молодих педагогів. Це своєрідний підсумок фахової майстерності педагога, демонстрація найкращих професійних умінь, особистих методичних знахідок, володіння сучасними освітніми технологіями; це новий етап на шляху до підняття престижу праці позашкільника.
Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії педагога – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить вам радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях  вихованців.

Наказ МОН від 21.05.2020 № 672 “Про результати Всеукраїнського конкурсу “Джерело творчості”


Мета конкурсу – підтримка творчої педагогічної діяльності працівників позашкільних навчальних закладів, популяризації педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів та їх ролі у виконанні основних завдань, покладених на позашкільні навчальні заклади Законом України “Про позашкільну освіту”.

Завданнями конкурсу є: пошук нових форм, методів, моделей організації виховної роботи, виявлення найбільш творчих педагогічних працівників, поширення кращого педагогічного досвіду, створення інформаційного банку даних кращих прикладів педагогічного досвіду роботи керівників позашкільних навчальних закладів, методистів, керівників гуртків,  підтримка талановитих педагогів, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності.

Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»     Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *