Вітаємо переможця першого туру конкурсу “Учитель року – 2024”

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Цьогоріч  Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проходить у номінаціях “Географія”, “Образотворче мистецтво”, “Українська мова та література” й “Фізика” у два тури:

  • І турлистопад 2023 року – лютий 2024 року;
  • ІІ турквітень – травень 2024 року.

Переможницею  першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації “Географія” стала Діянова Діана Сергіївна, учителька географії Одеської гімназії №26 Одеської міської ради.

Енергійна, амбітна, позитивна, готова ділитися своїми знаннями, напрацюваннями та, хоч юним, але вже географічним досвідом.

Учителька вважає, що найважливіше в освітній діяльності – це гармонія у стосунках з учнями, їхніми батьками та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення.

Реалізує педагогічну ідею «Застосування сучасних педагогічних технологій на уроках географії в умовах сьогодення на засадах компетентнісно-діяльнісного підходу».

Власну життєву позицію Діана Сергіївна озвучила та підтвердила на всіх конкурсних випробуваннях: «…Навчаючи дітей, щоразу навчаюся від них сама. Тому успіх педагогічної праці вбачаю в постійному спілкуванні з дітьми, у вмінні «запалити» дітей до роботи. Але найважливішим є любов і повага до дитини. Найвища цінність – особистість учня…». 

Щиро вітаємо вчительку, яка гідно представила Одесу у першому турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»! Успіхів  у реалізації амбітних задумів!

_______________________________________

Вітаємо переможця першого туру конкурсу “Учитель року – 2023”

Share this post