Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»): підсумки

Проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді з 11 по 13 квітня 2023 року з використанням онлайн-платформ та дистанційних технологій Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведений  І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  у 2022/2023 навчальному році, у якому взяли участь  25 команд-роїв старшої, середньої та молодшої вікових категорій.

Конкурсна програма І (міського) етапу гри для старшої та середньої вікових категорій складалася з конкурсів «Впоряд», «Ватра» та інтелектуальної гри-вікторини «Відун». Командами-роями були підготовлені та надані на розгляд суддівської колегії відеоматеріали конкурсних змагань. У конкурсі «Впоряд» учасники роїв показали злагодженість та синхронність рою, якість виконання обов’язкового та творчого завдань, маршової патріотичної пісні.  У конкурсі «Ватра» команди презентували свій рій у формі візитної картки. В інтелектуальній грі-вікторині «Відун» команди-рої показали свої знання  та ерудицію з історії українського війська доби козаччини, українських військових формувань різних епох та сучасних Збройних Сил України.  Для молодшої вікової категорії проводився конкурс звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Переможцями та призерами І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році стали:

Молодша вікова група

І місцерій «Веселі козачата» Одеського ліцею № 69;

ІІ місцерій «Січові козаки» Одеської ПШ № 54;

Середня вікова група

І місце рій «Серце патріота» Одеського ліцею № 28;

ІІ місце рій «Характерники» Одеського ліцею № 84;

ІІІ місце рій «Юні козаки» Одеського ліцею № 15;

Старша вікова група

І місце рій «Фенікс» Одеського ліцею № 49; «Відважні яструби» Одеського ліцею «Гармонія»;

ІІ місце рій «Південні козаки» Одеського ліцею № 72;

ІІІ місцерій «Патріот» Одеського ліцею «Фонтанський».

Переможці та призери І (міського) етапу гри будуть нагороджені дипломом Департаменту освіти та науки Одеської міської ради,  а команди-рої, які отримали кращі результати по окремим конкурсам – грамотою Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Команди-рої І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році візьмуть участь у Рейтингу роїв обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2023.

____________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 19.04.2023 №53 “Про підсумки проведення І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році”

 

 

 

 

 

 

Share this post