Всеукраїнський конкурс учнівських робіт  «Права людини та права дитини в умовах війни»

Запрошуємо до конкурсу учнівських робіт

Українська Гельсінська спілка з прав людини у партнерстві з Міністерством освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс учнівських робіт  «Права людини та права дитини в умовах війни».

До участі запрошуються учні  8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Для участі у Конкурсі потрібно написати есе, намалювати соціальний плакат або створити коротке відео, які б продемонстрували бачення щодо реалізації та важливості захисту прав людини, дотримання принципів міжнародного гуманітарного права під час війни.

Ознайомитися з умовами проведення конкурсу можна за лінком: https://www.helsinki.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/Umovy-konkursu-uchnivskykh-robit.pdf

Увага!  Заповнити форму для участі у майстерках: https://forms.gle/Gwb17e3ouncacCCd6  можна до 15 грудня 2023 року і тоді надійде запрошення на кожен захід.

Відвідання майстерок допоможе виконати конкурсну роботу. Там можна отримати фахову консультацію з тематики конкурсу, нові знання, познайомитись з фахівцями в галузі права, громадянської освіти, мистецтва, поставити власні питання. Заняття проходитимуть в онлайн-режимі.

Ознайомитися із короткими відео-роботами по темі міжнародного гуманітарного права: https://www.youtube.com/playlist?list=PLlY_vhFNBrGs-BGDMu1zLh-6Iybf9_6dg

Відправити власну роботу для участі в конкурсі на розгляд журі можна з 15 грудня 2023 по 10 січня 2024 року.

Для цього треба направити твори  разом з інформацією про себе (ПІБ, телефон) на електронну пошту організатора конкурсу [email protected]  та зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/7Erao2Pd7FmVF7Kq8

   РОЗКЛАД МАЙСТЕРОК

  •  15 грудня  о 15.00 –  «Права людини та права дитини в умовах війни»
  •  18 грудня о 17.00  – «Створення відеоконтенту про права людини»
  •  19 грудня о 18.00 –   «Міжнародне гуманітарне право для дітей»
  •  20 грудня о 15.00 – «Жанр “есе” як спосіб висловити власні думки про права людини та права дитини під час війни»
  •  21 грудня  о 17.00 – «Соціальний плакат як засіб звертатись до суспільства»

Переможці  конкурсу в трьох номінаціях, які за підсумками членів журі посядуть 1, 2, 3 місця, будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження та отримають цінні призи.

Кращі роботи, визначені Журі, будуть рекомендовані для публікації на вебресурсах Української Гельсінської спілки з прав людини та Міністерства освіти і науки України. 

Share this post