X Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

23-25 жовтня 2018 року в м. Києві відбудеться X Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та VIII виставка освіти за кордоном «World Edu»

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 рокупрезентує досягнення в реформуванні галузі освіти, організаційний і науково-методичний супровід інновацій, нові форми та технології навчання, проекти, технічні засоби та обладнання для освітнього процесута є комунікативним майданчиком для поширення кращого досвіду, налагодження ефективної співпраці, обговорення сучасних освітніх трендів, Новоїукраїнської школи, дуальної, інклюзивної та STEM-освіти, представлення інноваційних здобутків національної освіти та науки, розширення професійних горизонтів.

У програмі виставок:

  • Презентація актуальних напрямівпідвищення якості освіти, сучасних методів і форм роботи закладами освіти України, науковими установами, органами управління освітою,центрами, закордонними навчальними закладами, міжнародними представництвами.
  • Презентація досвіду освітньої, наукової та науково-технічної співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами.
  • Демонстрація інтерактивних комплексів і систем, наочно-дидактичних матеріалів, сучасних меблів, обладнання для предметних кабінетів, програмного забезпечення, технологій для управління навчальним закладом і інноваційних рішень для освітнього простору.
  • Підготовка до ЗНО абітурієнтів.
  • Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому на навчання до закладів освіти на 2019 рікв Україні та за кордоном.
  • Обговорення актуальних питань під час науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, воркшопів, експертних дискусій, дискусійних панелей, тренінгів.
  • Вручення переможцям конкурсів виставки Почесних нагород «Лідер інновацій в освіті», золотих, срібних і бронзових медалей, дипломів і сертифікатів.

 

Виставки працюватимуть 23-24жовтня 2018 р. – 10:00 – 18:00; 25 жовтня 2018 р. – 10:00 – 16:00.

Із питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

Компанія «Виставковий Світ»Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

Тел.моб.: +38 067 656-51-89

E-mail: [email protected]

Share this post