Заходи до Всесвітнього дня здоров’я

У дошкільних закладах освіти Суворовського району м. Одеси пройшли заходи до Всесвітнього дня здоров’я

Так, в Одеському СНВК №241 «Волошки» були проведені фізкультурно-оздоровчі, спортивні заходи «Рух заради здоров’я».

Метьа – розвиток інтересу дітей до спортивних ігор, зміцнення їх здоров’я, вміння змагатися у команді та співпереживати.

Підготовка до заходів розпочалась з проведення інформаційної кампанії серед вихованців, учнів, батьків. Кожен день був заповнений цікавими заходами, спрямованими на формування у дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя, валеологічний світогляд. У підготовці та проведенні заходів брали участь усі працівники закладу та батьки вихованців.

У комплексі були проведені зарядки-руханки «Весела зарядка», «Зростаємо здоровими», «Лисенятко міцно спало», спортивна розвага «Фізкультура – запорука здоров’я», пройшли перегони «Веселий самокат».

Завершенням спортивного тижня стало проведення флешмобу з вихованцями усіх груп на майданчику  – «Рух заради здоров’я».

Діти та педагоги отримали велике задоволення та позитивний вплив. Усі учасники були нагороджені подарунками та дипломами.

Заходи до Всесвітнього дня здоров’я Заходи до Всесвітнього дня здоров’я Заходи до Всесвітнього дня здоров’я Заходи до Всесвітнього дня здоров’я Заходи до Всесвітнього дня здоров’я Заходи до Всесвітнього дня здоров’я Заходи до Всесвітнього дня здоров’я Заходи до Всесвітнього дня здоров’я

Заходи до Всесвітнього дня здоров’я Заходи до Всесвітнього дня здоров’я

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *