Запрошуємо до участі в онлайн-конкурсі відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!»

У грудні 2020 року стартує щорічний міський творчий конкурс аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» 

Конкурс проводиться з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в режимі онлайн.

До участі у конкурсі запрошуються учні та вихованці закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

На конкурс надаються аматорські відеоролики, створені будь-якими доступними засобами, що містять новорічні та різдвяні привітання у будь-якій формі.

Тривалість відеоролику – до 5 хвилин.

У створенні та виробництві відеороликів дорослі фахівці (педагоги, батьки, режисери, відеозвукооператори, автори творів) можуть брати участь тільки в якості помічників.

Журі Конкурсу, склад якого затверджений наказом Департаменту, визначає переможців Конкурсу:

з числа 10 кращих аматорських відеопривітань Конкурсу серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти за номінаціями:

  • «Найкраще аматорське відео»;
  • «Приз глядацьких симпатій»;
  • «Дружна дитяча родина»;
  • «За оригінальність ідеї»;
  • «Надія міста»;

з числа 4 кращих аматорських відеопривітань Конкурсу серед закладів дошкільної освіти за номінаціями:

  • «Дружна дитяча родина»;
  • «Надія міста».

Переможці міського конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» до новорічних та різдвяних свят серед учнів та вихованців закладів освіти міста будуть нагороджені грамотами Департаменту та можуть нагороджуватися грошовими винагородами.

Порядок проведення Конкурсу та визначення його переможців

Для участі у Конкурсі необхідно до 11 грудня 2020 року розмістити аматорські відеопривітання на YouTube та надати до департаменту освіти та науки Одеської міської ради заявку на участь у Конкурсі в паперовому та електронному вигляді на електронну адресу: [email protected] з обов’язковим заповненням конкурсантами реєстраційної форми , відповідно до Положення.

Шляхом інтерактивного голосування на електронних ресурсах у мережі Інтернет обираються 14 кращих аматорських відеопривітань конкурсу серед закладів освіти.

Більш детальніше про проведення міського творчого конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» до новорічних та різдвяних свят серед учнів та вихованців закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси можна ознайомитись за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua.


Організатором міського конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» серед учнів та вихованців закладів освіти міста до новорічних та різдвяних свят є департамент освіти та науки Одеської міської ради .
Мета Конкурсу: формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції; виховання патріотичних почуттів і любові до рідного міста та своєї Батьківщини; розвиток творчого потенціалу дітей та учнівської молоді; виявлення та підтримка талановитих дітей.

Відеотека міського творчого конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» розміщена у розділі «Медіа».

Share this post