«Земля – наш спільний дім»: підсумки заочного міського етапу

Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведено захід «Земля – наш спільний дім» 

25 листопада 2020 року був проведений заочний міський етап обласного заходу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», в якому взяли участь 75 учнів з 5 закладів загальної середньої освіти міста, які проявили високий рівень еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності.

Тема заходу у 2020 році – «Планета Земля – наш дім майбутнього!».

У сучасному освітньому просторі дуже важливе формування в учнів екосистемної пізнавальної моделі як основи розвитку екологічного мислення, еколого-правової грамотності; розвивати особистість, орієнтовану на цінності екологічної етики і сталого розвитку. На конкурс були надані відеоролики з виступом агітбригад за певною тематикою, відеоролик з презентацією звіту екологічної просвіти, які відображають власний досвід і результати природоохоронної роботи та популяризації руху за збереження навколишнього середовища.
За результатами оцінювання журі були визначені переможці конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів:

1 місце: 
Команда «Екодрайв» Одеського НВК №4
 
2 місце: 
Команда «Екопатруль» Одеської ЗОШ №85
 
2  місце: 
Команда «Тік Ток Шоу» Одеського ліцею «Гармонія»
 
2  місце: 
Команда «HELP-еко» Одеського НВК №84
 
3  місце: 
Команда «Янголи Землі» Одеського ліцею №19
 

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради №280 від 27.11.2020 “Про підсумки проведення заочного міського етапу обласного заходу учнівських колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім”.

Share this post