ЗНО-2020

25 червня розпочато основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 25 червня тестуванням з математики.
Для виконання сертифікаційної роботи  з математики  в м. Одеса зареєструвалось 5 049 учасників, з яких 3 187 осіб проходять тестування в 27 пунктах проведення ЗНО, які розташовані в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.
Загалом ЗНО проводитиметься з 11 предметів.
Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики – 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов – 6 липня, з англійської мови – 7 липня, з історії України – 9 липня, з біології – 13 липня, з географії – 15 липня, з хімії – 17 липня.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року: з математики, фізики – до 17 липня; з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 25 липня; з географії, хімії – до 29 липня.
Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано провести з 23 липня по 11 серпня.
Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.

Цього року в Україні ЗНО проводиться з дотриманням затверджених протиепідемічних заходів в пунктах зовнішнього незалежного тестування у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
Усі пункти проведення зовнішнього незалежного тестування, які розташовані в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси забезпечені: засобами індивідуального захисту; безконтактними термометрами (пірометрами); дезінфікуючими та антисептичними засобами для рук та обробки поверхонь; ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків, які закріплені за кожним закладом освіти (пунктом проведення зовнішнього незалежного оцінювання).
Відповідальними за пункти проведення тестування забезпечено дотримання всіма учасниками зовнішнього незалежного оцінювання соціальної дистанції.

 

Share this post