«Зоряний олімп Одеси»

В Одесі нагородили кращих представників юної інтелектуальної еліти та творчих педагогів

У приміщенні Одеського культурного центру відбулася святкова церемонія нагородження переможців міських олімпіад і конкурсів «Зоряний олімп Одеси».

До нагородження було представлено 312 учнів – юна інтелектуальна еліта нашого міста, діти, які досягли вагомих результатів в інтелектуальних змаганнях і примножили славу рідного міста.

Учні, переможці ІІІ, IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін, ІІ та ІІІ етапів Малої академії наук, нагороджені грошовими сертифікатами:

  • 32 учні отримали сертифікати на суму 1000 грн.;
  • 64 учні отримали сертифікати на суму 750 грн.;
  • 169 учнів отримали сертифікати на суму 500 грн.

46 найталановитіших юних одеситів отримали винагороди від 1250 до 9500 гривень (за декілька призових місць на конкурсах та олімпіадах різних рівнів).

Талановитих учнів виховують та навчають талановиті вчителі. Грошові сертифікати (на 6000 грн., 5000 грн., 4000 грн.) отримали 18 педагогічних працівників, переможців міських етапів конкурсів професійної майстерності: «Учитель року – 2018», «Джерело творчості», «Кращий працівник психологічної служби».

Так,  за результатами участі в міських етапах конкурсів стали

дипломантами І ступеня

  • Воронюк Інна Леонідівна, вчитель української мови та літератури Одеської гімназії №1;
  • Собяніна Людмила Миколаївна, вчитель фізики Одеської спеціалізованої школи №69;
  • Кірік Ірина Володимирівна, вчитель німецької мови Одеської гімназії №8;
  • Вітер Наталя Борисівна, вчитель фізичної культури Одеської гімназії №1;
  • Дмитрієва Ніна Іванівна, методист Одеського міського Палацу дитячої та юнацької творчості;
  • Овадюк Ірина Володимирівна, практичний психолог Одеської загальноосвітньої школи №15;

дипломантами ІІ ступеня

  • Хіль Ольга Володимирівна, вчитель української мови та літератури Одеської гімназії №1;
  • Ковальчук Майя Володимирівна, вчитель фізики Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7»;
  • Васильєва Ганна Борисівна, вчитель німецької мови Одеської  гімназії №9;
  • Чуріна Світлана Сергіївна, вчитель фізичної культури Одеської загальноосвітньої школи №25;
  • Васильєва Світлана В’ячеславівна, методист Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Промінь»;
  • Велика Світлана Василівна, практичний психолог Одеської спеціалізованої школи №99;

дипломантами ІІІ ступеня

  • Атрохова Євгенія Владиславівна, учитель української мови та літератури Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7»;
  • Шельменко Євгенія Станіславівна, вчитель фізики Одеського навчально-виховного комплексу №90;
  • Александрова Марія Миколаївна, вчитель німецької мови Одеського навчально-виховного комплексу №90;
  • Муханова Альбіна Михайлівна, вчитель фізичної культури Одеської спеціалізованої школи №32;
  • Дмуховська Наталія Михайлівна, методист Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Самоцвіт»;
  • Костюк Юлія Олександрівна, практичний психолог Одеської вечірньої школи №3.

********************************

 Нагородження проходило в рамках виконання Міської цільової програми розвитку освіти м. Одеси на 2017 – 2019 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради № 2136-VII від 14.06.2017.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *