Семінар “Актуальність вакцинації в умовах пандемії”

Імунізація населення є найважливішим компонентом у подоланні гострої фази пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Вакцинація – це ефективний спосіб захистити себе і свої родини.

Сьогодні, 21 вересня 2021 року, в Центрі надання адміністративних послуг Одеської міської ради представники керівництва Департаментів охорони здоров’я, освіти та науки Одеської міської ради провели зустріч з керівництвом закладів вищої освіти та  професійно-технічної освіти.

Основною темою зустрічі стала вакцинація від COVID-19. Левон Нікогосян, в.о. директора Департаменту-заступник директора Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради, провів семінар на тему «Актуальність вакцинації в умовах пандемії». Керівник повідомив про епідситуацію в Одесі і підкреслив, що вакцинація є найбільш ефективним способом боротьби з епідемією. Відповів на ряд запитань у рамках своєї компетенції.

Також була представлена інформація про вакцини від COVID-19, які є в наявності, і способи організації швидкого і комфортного процесу щеплення, зокрема про вакцинації мобільними бригадами організованих колективів.

Крім того, під час зустрічі обговорювалися питання надання первинної медичної допомоги студентам Одеси і підписання декларацій з сімейними лікарями міських медзакладів.

***
Вакцинація від COVID-19 в Одесі проводиться щодня у всіх Центрах первинної медико-санітарної допомоги, на вихідних – у центрах масової вакцинації.

Дізнайтесь, як записати колектив на щеплення або відвідати найближчий пункт чи центр масової вакцинації, за посиланням  bit.ly/3wdzKG1. Детальний перелік пунктів і центрів – на https://list.covid19.gov.ua/. Національний контакт-центр Міністерство охорони здоров’я України з питань протидії поширенню COVID-19 – за телефоном 0800 60 20 19.

Share this post