11 випускників з Одеси та Одеської області отримали по 200 балів

За результатами ЗНО 2018 абітурієнтами України отримано 234 найвищих результати з предметів тестування. З них абітурієнтами міста Одеси та Одеської області отримано 11 результатів по 200 балів.

 Про це розповів директор регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов.

За його словами, 11 мешканців Одещині отримали найвищий бал. Найбільше 200-бальників було під час тестування з хімії – п’ятеро абітурієнтів здали цей предмет на відмінно. Зокрема, це учні Одеської спеціалізованої школи №35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області, Одеської загальноосвітньої школи №56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, Рішельєвського ліцею та Татарбунарської школи № 1. Тест з математики на 200 балів здали випускники Рішельєвського ліцею та Ізмаїльського політехнічного ліцею. По одному учню на 200 балів виконали завдання з математики (Рішельєвський ліцей) та з англійської мови (Одеський навчально-виховний комплекс №84 „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Одеської міської ради Одеської області).

21 учасник ЗНО за порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання не пройшли тестування з української мови та літератури. Вони в цьому році позбавлені права вступу у вищі навчальні заклади.

У разі виникнення сумніву стосовно об’єктивності оцінювання сертифікаційної роботи учасник ЗНО може скористатися правом на подання апеляційної заяви щодо результатів зовнішнього оцінювання. Відповідна заява подається протягом п’яти календарних днів з урахуванням дня офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета. Розгляд таких заяв відбувається протягом п’ятнадцяти календарних днів з урахуванням дня їх надходження.

Для осіб, які з поважних причин не мали можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. У 2018 році додаткову сесію зовнішнього оцінювання буде проведено з 02 до 11 липня.


Регіональні показники про учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, які отримали 200 балів за виконання сертифікаційної роботи.

Share this post