Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти

В закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси продовжується робота щодо покращення матеріально-технічної бази за бюджетні кошти.

Так у Суворовському районі проводиться закупівля обладнання для створення комп’ютерної лабораторії на базі КПНЗ «Одеська станція юних техніків «Сігма» для безкоштовного вивчення таких дисциплін, як комп’ютерний дизайн та анімація, програмування, робототехніка та інших предметів технічного напряму. Вже закуплено мікрофони, штативи, акустична система, принтери, колонки, ламінатор. Укладено договори на поставку фотокопіювального та поліграфічного обладнання, комп’ютерного обладнання, телевізійного й аудіовізуального обладнання, верстатів, приладдя для рукоділля, тощо.

Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти

З метою більш зручного, цікавого та комфортного навчання дітей з особливими потребами у навчанні проводиться оснащення ресурсних кімнат в Одеських ЗОШ № 12, 44, 71. Вже поставлено в заклади інтерактивні дошки, проектори, ламінатори, мікрохвильові пічки, принтери, Wi-Fi роутери. Укладені договори на поставку меблів, програмного комплексу «Світ звуків».

Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти

У Суворовському районі будуть відкрити нові групи на базі Одеських ДНЗ № 295, 268, 313. Вже виконано шпаклювання та фарбування стін та стелі, в деяких місцях замінено електричну мережу, замінено вікна на металопластикові, покладено плитку в санвузлі на стінах, покладено лінолеум на підлогу.  Роботи у даних закладах продовжуються.

Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти

Для зручного, комфортного та цікавого перебування вихованців в нових групах дошкільних закладів закуплено обладнання. Вже придбані необхідні для  дитячих куточків столи, шафи для наочних посібників та інше.

Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти

Проводиться оновлення обладнання на харчоблоках у закладах освіти. Закуплені холодильні шафи, укладено договори на поставку електричних пателень, протирочно–різательних машин, проводиться процедура відкритих торгів на придбання електричних плит, картоплечисток та електром’ясорубок.

Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти

З метою підготовки до нового навчального року для закладів освіти Суворовського району були закуплені класні журнали, миючі та дезінфікуючі засоби, туалетний папір.

Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти

Підготовка закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси до нового 2019/2020 н.р. триває.

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *