20.11.2019 – друга урочиста сесія Парламенту старшокласників м. Одеси

20 листопада 2019 року відбудеться засідання другої урочистої сесії Парламенту старшокласників м. Одеси

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини і 30-річчя Конвенції ООН з прав дитини, в рамках акції «Дитяча сесія» 20 листопада 2019 року о 14.00 у великій залі Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради (вул. Косовська, 2 Д) відбудеться засідання другої урочистої сесії Парламенту старшокласників м. Одеси. У заході візьмуть участь 110 членів Парламенту старшокласників м. Одеси.

Цього ж дня з 09.00 до 12.00 для лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти міста – членів Парламенту старшокласників м. Одеси, відбудуться екскурсії до Приморської, Київської, Малиновської та Суворовської районних адміністрацій Одеської міської ради, а також засідання круглих столів за участю голів районних адміністрацій Одеської міської ради.

Парламент є представницьким органом з питань учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Парламент представляє інтереси учнів своїх закладів освіти та реалізацію проектів благодійної, екологічної, національно-патріотичної, інтелектуальної та творчої спрямованості.


Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 01.11.2018 №338 “Про створення Парламенту старшокласників м. Одеси”.

Share this post