Вічна пам’ять Людині, Учителю, Наставнику

01 грудня 2020 року перестало битися серце вчителя Одеської гімназії №2, Заслуженого вчителя України Гриценко Ольги Миколаївни 

Педагог більше ніж 60 років свого життя присвятила вчительській професії.

Пріоритетом у роботі Ольги Миколаївни було створення команди однодумців та розвиток інтелектуального потенціалу юних гімназистів.

Пам’ять про Ольгу Миколаївну назавжди залишиться у здійснених мріях і задумах випускників, вдячних серцях колег.

Освітянська спільнота, батьки та учні висловлюють щире співчуття рідним та близьким Гриценко Ольги Миколаївни.

Світла їй пам’ять!


Гриценко Ольга Миколаївна, народилася в 1935 році.
У 1956 році з відзнакою закінчила Одеський державний педагогічний інститут іноземних мов (англійське відділення) була рекомендована до аспірантури.
З 1957 по 1983 роки працювала викладачем англійської мови в Одеському медичному інституті ім. М.І. Пирогова. Була автором державних програм, що прийняті Міністерством освіти України з історії літератури Англії, літератури США та інших; була удостоєна звання лауреата конкурсу «Вчитель року України» 1990-1991 років.
Закінчила американські курси з програми викладання курсу економіки англійською мовою. Викладала основи економіки в Одеській гімназії №2 Одеської міської ради Одеської області. Розробила програми з основ економіки, журналістики, історії Одеси для закладів освіти.
Увійшла в «Довідник діяльності Британської Ради щодо нових методів викладання англійської мови в Центральній і Східній Європі» в 1997 році.
Неодноразово нагороджувалася грамотами Міністерства освіти і науки України. Отримала відзнаку «Відмінник освіти України», педагогічне звання «Вчитель-методист». Була нагороджена медаллю А.С. Макаренка. Досвід роботи Ольги Миколаївни занесено до картотеки передового педагогічного досвіду Центрального інституту удосконалення вчителів.
За успіхи в педагогічній праці в 1991 році була удостоєна почесного звання «Заслужений вчитель України».

Share this post