3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Вихованці будинку «Тоніка» підготували програму «Мистецтво жити разом»

 Міжнародний день людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем людей з особливими потребами та нагадати людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Так, 03 грудня 2019 року, територіальним відділом освіти Суворовського району департаменту освіти та науки Одеської міської ради та вихованцями комунального позашкільного навчального закладу «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка» була проведена концертно-ігрова програма під девізом «Мистецтво жити разом».

Педагогічні колективи освітніх закладів Суворовського району підготували для дітей солодкі подарунки. А юні артисти КПНЗ «Одеський БДЮТ «Тоніка» оточили душевною теплотою і гарним настроєм дітей, які зібралися в актовій залі комунального позашкільного навчального закладу. Разом з гуртківцями юні глядачі подорожували чарівною країною творчості, дарували один одному пісні, танці, посмішки.


Міжнародний день людей з інвалідністю – Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня.

Щороку вибирається тема Дня, яка покликана привернути увагу до успіхів в побудові інклюзивного середовища для осіб з інвалідністю та усунення соціальної нерівності. Тема Міжнародного дня людей з інвалідністю 2019 року – «Майбутнє доступне».

Share this post