«Зоряна юність Одеси»: підсумки фестивалю-конкурсу

Підведено підсумки міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність Одеси»

З метою сприяння національно-патріотичному вихованню учнівської молоді, творчому розвитку дітей, пошуку і підтримки юних талантів, підвищення виконавської майстерності дитячих художніх колективів та окремих виконавців закладів освіти м. Одеси Департаментом освіти та науки Одеської міської ради у травні 2023 року проведений міський фестиваль-конкурс «Зоряна юність».

Учасниками Фестивалю-конкурсу стали 214 конкурсантів – дитячо-юнацьких художніх колективів та окремих виконавців, учнів/вихованців закладів загальної середньої  та позашкільної освіти м. Одеси, у тому числі школярів, які постійно або тимчасово проживають і навчаються за межами України. Конкурсантами були підготовлені відеозаписи концертно-виконавських композицій на основі вокального, хореографічного та інструментального жанрів, створених на кращих зразках музично-пісенної культури.

За оцінками журі звання Лауреатів І ступеня отримали 118 конкурсантів, звання Лауреатів ІІ ступеня58 конкурсантів та Лауреатів ІІІ ступеня 32 конкурсанти. Кращі творчі композиції Лауреатів  І ступеня Фестивалю-конкурсу взяли участь у Гала-концерті міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність», присвяченому Міжнародному дню захисту дітей.

На підставі рішення журі Конкурсу дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради нагороджені творчі колективи та окремі виконавці, які отримали звання Лауреатів І, ІІ та ІІІ ступенів Фестивалю-конкурсу.

__________________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 29.05.2023 №73 “Про підсумки проведення міського фестивалю-конкурсу “Зоряна юність Одеси”.

 

 

Share this post