«А я просто українка, україночка»: Анонс

Вихованці закладів освіти м. Одеси візьмуть участь у конкурсі творчості «А я просто українка, україночка» 

У березні 2021 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводитиметься міський конкурс творчості серед вихованців закладів освіти м. Одеси «А я просто українка, україночка».

Конкурс присвячений 150-й річниці від дня народження видатної української письменниці Лесі Українки та спрямований на розкриття творчого потенціалу вихованців закладів освіти міста, популяризацію серед учнівської молоді української культури, традицій та обрядів українського народу, спонукання молоді до активної протидії українофобству, сепаратизму та шовінізму.
До участі у конкурсі запрошуються команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.
Переможниці та учасники Конкурсу будуть нагороджені дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради та цінними подарунками.
Захід відбудеться у режимі онлайн відповідно до карантинних обмежень, встановлених внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.


Конкурс проводиться на виконання заходів Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VІІІ.

Наказ департаменту від 22.02.2021 № 48 “Про проведення міського конкурсу творчості серед вихованців закладів освіти м.Одеси “А я просто українка, україночка” у 2021 році”.

Share this post