Школа резерву керівних кадрів продовжує свою роботу

Слухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти знайомились із сучасними формами комунікації з батьками та використанням інформаційно-інноваційних технологій управління освітою

15 січня 2019 року на базі Одеської загальноосвітньої школи №57 І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М. Орлікова Одеської міської ради Одеської області відбувся семір-практикум “Робота з батьками та громадськістю” для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти.

Про сучасні, активні комунікації з батьками із застосуванням різноманітних форм, технологій, методів розповіла під час семінару директор Одеської ЗОШ №57 Людмила Кривова.

Начальник економічного відділу департаменту освіти та науки Одеської міської ради Марина Федорова відповіла на питання майбутніх управлінців щодо фінансово-господарської діяльності керівника закладу освіти.

18 грудня 2018 року відбувся семінар “Організація роботи закладів дошкільної освіти в ІСУО” та “Електронне управління (е-управління)”.

Розробники проекту «ІСУО: інформаційна система управління освітою» продемонстрували слухачам Школи можливості роботи із комп’ютерною програмою «КУРС: Дошкілля».

Слухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти ознайомились із призначенням ведення єдиної бази даних дошкільного навчального закладу в інформаційній системі управління освітою, особливостями управління процесами, ведення електронних журналів обліку дітей і генерації звіту 85-к. А також, як на основі завантажених даних підготувати і роздрукувати обов’язкові і персональні звіти; консолідувати і аналізувати інформацію у будь-яких розрізах, виводити її в Excel, Html і на друк.

Заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова у своєму виступі “Електронне управління (е-управління)” розповіла слухачам Школи про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації стосовно діяльності органів виконавчої влади, створення та функціонування веб-порталів.

Також, слухачі Школи дізналися про роль електронного урядування в системі органів виконавчої влади, про побудову системи надання державних послуг онлайн через єдину систему у мережі Інтернет, про перехід системи органів виконавчої влади на безпаперові технології електронного документообігу з використанням електронного цифрового підпису.

З фотоматеріалами проведених заходів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна ознайомитися за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua/https-osvita-omr-gov-ua-https-osvita-omrdiialnist-kadry2/


Офіційно, на урядовому рівні, запропоновано визначення цього словосполучення (терміну):

Електронне урядування – форма організації державного управління, яка сприяє підвищенню ефективності, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій для формування нового типу держави, орієнтованої на задоволення потреб громадян.

Share this post