Анонс: «На крилах пісень – від давнини до сучасності»

Упродовж листопада 2021 року відбудеться міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності».

Конкурс проводиться  з метою залучення учнівської молоді до пошуку, збереження народної культурної спадщини України, задоволення освітньо-культурних інтересів молоді, її потреб у професійному самовизначенні і творчій самореалізації, а також пошуку й підтримки талановитих співаків серед вихованців закладів освіти міста Одеси. 

З 08 по 13 листопада 2021 року заявку на участь у Фестивалі-конкурсі та посилання на відеозаписи, розміщені на YouTube відповідно до Положення, необхідно надіслати на електронну адресу  [email protected].

Засновником міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності» є Департамент освіти та науки Одеської міської ради.
Фестиваль-конкурс присвячений Нінель Петрівні Ріхтер-Сочієнковій, яка довгі роки була однією з провідних співачок Одеської опери. 
Відповідальний за організацію та проведення Фестивалю-конкурсу – комунальний заклад позашкільної освіти «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика».

__________________________________________________________________________________

Більш детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 04.10.2021 № 237  “Про підготовку та проведення міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу української пісні “На крилах пісень – від давнини до сучасності” 

Захід проводиться на виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року №55-VІІІ.

Share this post