Безпека під час війни: створено уроки для учнів

За даними МОН України повідомляємо

Формування ключових та стійких компетенцій у дітей про безпечну поведінку під час війни та після її завершення – одне з головних завдань батьків та освітян.

Нині воєнні ризики є частиною життя, тому маємо бути готовими захистити себе та дітей.  Так, освітній проєкт #stop_sexтинг створив уроки щодо безпечної поведінки під час війни для дітей трьох вікових груп.

Уроки доступні на сайті (для ознайомлення натисніть на картинку)

У даному довіднику розміщені правила поведінки для учнів початкових класів, як діяти у тих чи інших обставинах. Чим краще діти будуть розуміти, що їм робити у випадку кризової ситуації, тим стабільніше вони будуть реагувати на ці загрози, без паніки чи надмірного страху.

У довіднику надано правила поведінки для учнів середнього шкільного віку, як діяти у тих чи інших ситуаціях, а також вправи, які допоможуть актуалізувати нові знання та навички.

У цьому довіднику правила поведінки для учнів старшого шкільного віку, як діяти у різних ситуаціях, та вправи, які допоможуть актуалізувати нові знання та навички.

Довідково:

#stop_sexтинг – найбільший в Україні освітній проєкт щодо захисту дітей в інтернеті. Отримав премію Глобального договору ООН та загалом навчив понад 500 тис. дітей та батьків. У межах інформаційної кампанії створив першу в Україні консультаційну лінію щодо безпеки дітей в інтернеті – 1545 та психологічну лінію підтримки для дітей та батьків на тему онлайн-ризиків.

Share this post