Благодійна акція «Готуємо дітей до школи»

За ініціативи адміністрації Одеської ЗОШ № 28 проводиться благодійна акція «Готуємо дітей до школи» 

Вже стало традицією перед початком навчального року щорічно проводити благодійну акцію «Готуємо дітей до школи», щоб забезпечити шкільним приладдям та канцелярськими товарами дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

“Протягом багатьох років вихованці Комунальної установи «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області» навчаються в нашій школі. У минулому році через карантинні обмеження діти центру навчалися дистанційно, але в цьому навчальному році нарешті повертаються за шкільні парти! Ми стали однією родиною і завжди готові прийти на допомогу! Саме тому для учнів та батьків школи стало доброю традицією брати участь у благодійній акції «Готуємо дітей до школи». У рамках цієї акції вихованці отримали необхідне для навчання канцелярське приладдя. Бажаємо всім учням гарного настрою на весь навчальний рік, блискучих успіхів і міцного здоров’я!”, – зазначила директорка Одеської ЗОШ № 28 Наталія Колчіна.


Вже декілька років поспіль заклади освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси беруть участь в акції «Перше вересня – без квітів». Цьогоріч це акція знову пройде в закладах освіти і гроші будуть направлені тим, хто їх потребує: діти сироти, діти з інвалідністю, воїнів, які перебувають на лікуванні у військовому госпіталі.

Нагадаємо, що традиційно у закладах освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси проходять акції та благодійні марафони, спрямовані на підтримку захисників нашої країни, їх дітей та сімей, дітей з сімей переселенців, дітей пільгових категорій та інших: акція «Перше вересня  – без квітів»; благодійна акція до Дня Святого Миколая «З вірою в серці»; благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки»; акція «Подаруй посмішку ближньому». 

63 заклади загальної середньої освіти міста закріплені за підшефними військовими частинами та підрозділами для проведення спільної військово-шефської роботи.

У закладах загальної середньої освіти працюють учнівські ради, комітети, парламенти, клуби та інші структури учнівського самоврядування. Координує діяльність лідерів учнівського самоврядування Парламент старшокласників м. Одеси, який бере активну участь в усіх  сферах життєдіяльності міста та реалізовують учнівські проєкти благодійної, екологічної, національно-патріотичної, інтелектуальної, творчої спрямованості.

Share this post