Благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки»

В Одесі щорічно напередодні великодніх свят проводиться благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки»

З метою впровадження нових підходів і шляхів до виховання патріотизму серед дітей та учнівської молоді, виховання у підростаючого покоління загальнолюдських, духовних та моральних цінностей, формування відчуття власної необхідності у тих, хто потребує допомоги, а також розвитку волонтерського руху за ініціативи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради у квітні 2022 року напередодні великодніх свят у закладах освіти міста проходить благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки», у рамках якого діти та учнівська молодь під керівництвом педагогів беруть активну участь у різних благодійних заходах. Цьогорічний благодійний марафон проходить у важких умовах воєнного часу. Та ніхто не залишився осторонь.
Так, головний символ свята – паски – випекли волонтери благодійного марафону, серед яких уже не перший рік і Парламент старшокласників. На кухні Одеського ліцею “Європейський” Одеської міської ради Одеської області волонтери влаштували справжнє кондитерське свято з випікання пасок, шапочку яких прикрасили кондитерською помадкою у кольорах українського прапора.


У закладах освіти міста пройшли майстер-класи з розпису і фарбування яєць, організовані виставки, виготовлено великодні прикраси та обереги.                      
Для учнів та вихованців закладів освіти у соціальних мережах проведений онлайн-фестиваль, виготовлених власноруч дитячих виробів, сувенірів, привітальних листівок #Easterfestival.
За доброю традицією, до великодніх свят була організована майстерня «Великодня країна барв», під час якої в закладах освіти міста проведені майстер-класи з виготовлення писанок, оберегів, сувенірів, листівок.  
У рамках майстерні учні, вихованці та члени Парламенту старшокласників м. Одеси виготовлені власноруч подарунки, обереги та великодні смаколики передали для військовослужбовців, які перебувають на лікуванні, а також людей похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які знаходяться у геріатричному пансіонаті.
Вихованцями позашкільних закладів міста підготовлена концертна онлайн-програма «Подаруй тепло сердець» для воїнів АТО, які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі.
У рамках благодійного марафону педагоги, учні, вихованці закладів освіти міста, а також члени Парламенту старшокласників м. Одеси долучилися до акції «Українське писанкове дерево» («Ukrainian Easter tree»), під час якої були прикрашені дерева пасхальною тематикою.
 

Благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки» проводиться у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VIII.

***********************************

«До світлого дня – світлі вчинки»: благодійний марафон 

Share this post