День місцевого самоврядування

Одеських студентів – майбутніх педагогів та юристів – знайомили з роботою органів місцевого самоврядування

7 грудня 2017 року в рамках святкування Дня місцевого самоврядування в департаменті освіти та науки Одеської міської ради пройшов День відкритих дверей для студентів Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського.

Директор департаменту освіти та науки Олена Буйневич ознайомила майбутніх педагогів та юристів зі структурою, основними завданнями та функціями департаменту. Вона розповіла про особливості управління у сфері освіти, здійснення координації роботи мережі комунальних установ міста: шкіл, гімназій, ліцеїв, дитячих садків та позашкільних навчальних закладів.

Під час пізнавальної екскурсії студенти відвідали відділи установи, познайомилися з висококваліфікованими фахівцями в галузі управління, інформаційних технологій, педагогіки, психології, економіки, менеджменту та господарської діяльності. Було акцентовано увагу на ключових аспектах нового Закону України «Про освіту», а саме на прозорості та інформаційної відкритості установ освіти, формуванні відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією.

Проведення Дня відкритих дверей дало можливість студентам більше дізнатися про місцеве самоврядування, його виконавчі органи, систему освіти міста. Такі зустрічі вже стали традицією та сприяють формуванню у молодих людей позитивного уявлення про органи місцевого самоврядування та їх структуру.

Протягом зустрічі студенти ставили питання і за результатами діалогу відзначили, що такий прямий контакт з співробітниками департаменту дозволив по-новому глянути на діяльність органів місцевого самоврядування.

Share this post