Разом ми – сила: дбаємо про безпеку дітей та надаємо підтримку

Безпека під час війни починається з обізнаності

У даний час важливо зберегти найцінніше – наших дітей, для яких дуже важливо відчувати безпеку. А безпека під час війни починається з обізнаності. 

Незважаючи на обставини, юні одесити продовжують навчання у режимі онлайн у закладах освіти міста, випускники старанно та відповідально готуються до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Навчаються діти, перебуваючи як в Україні, так і за її межами. 

Не залишаються поза увагою і наймолодші наші вихованці. На вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради для вихованців закладів дошкільної освіти розміщено багато занять з малювання, об’ємної аплікації та багато різноманітних ігор. Для перегляду перейдіть за посиланням.

Так, українсько-ізраїльська IT-компанія «Filancy Marketing» у партнерстві з громадською організацією «Освіторія» створили ролик для найменших дітей про безпеку під час війни «Що таке сирена, що взяти в укриття»

Відеоролик розповідає найменшим, що таке сирена та навіщо вона потрібна, як знайти безпечне місце у будівлі під час обстрілів, що взяти із собою в укриття. 

Автори зазначили, що навчальне відео було створено з урахуванням психології українських дітей та ситуації у країні.

Також корисною для малюків буде дитяча абетка безпеки від Державної служби  України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) : 101, 102, 103, 104

Нагадуємо, Ви можете звернутися за психологічною консультацією до фахівців Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» за номерами (048) 722-07-86, 722-05-04 (з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00) або надіслати лист на електронну адресу [email protected]

Слід пам’ятати про інформація щодо психологічної допомоги:

Поради з надання першої психологічної допомоги людям, які пережили кризову подію

Поради від експертів ЮНІСЕФ: “Як підтримати дітей у стресових ситуаціях”

«Підтримай дитину»: канал створено з турботою про батьків і дітей

В Україні стартував проєкт психологічної підтримки «Поруч»

Поради від захисника України: МОН розробило інформаційний комікс для дітей у воєнний стан

МОН запускає інформаційну кампанію про те, як заспокоїти дітей під час війни

Ми запускаємо безплатну телефонну лінію психологічної допомоги

Одеські волонтери-психологи надають консультації телефоном

ВІДКРИТО “ГАРЯЧУ ЛІНІЮ” ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

Share this post