«Дія. Цифрова освіта»: освітні продукти

Щодо безоплатних освітніх продуктів для всіх охочих

Вебпортал цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта» призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.

Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія. Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши персоналізовані освітні серіали, щоб отримати відповідні навички. Для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії – на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій.

Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка – від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника.

Пріоритет на професіях, що мають попит на ринку праці. Також на Дія. Освіта можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим.

Перелік серіалів, які під час війни мають особливо вагоме значення:

 Освітні продукти для внутрішньо переміщених осіб: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-ipds

Профорієнтаційний тест: https://osvita.diia.gov.ua/career-quiz-start

Освітні  продукти  для вчителів: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-teachers

Освітні продукти  для  школярів: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-schoolchildren

Освітні   продукти  для батьків: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-parents

________________________________

Лист Міністерства цифрової трансформації України від 21.08.2023 №1/06-6-9372 щодо освітніх послуг вебпорталу «Дія. Цифрова освіта»

Share this post