Міський етап ХХІІІ Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості: підсумки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

4 січня  2024 року був проведений міський етап ХХІІІ Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти в номінаціях «Література» та «Історія України та державотворення».

Мета Конкурсу –  підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів,  виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня культури в Україні.

Конкурсні роботи присвячені національній боротьбі українського народу за свободу й незалежність  та 210-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. 

У Конкурсі взяли участь 60 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Журі зазначило, що всі роботи проникнуті  патріотизмом, гордістю за героїчне минуле та сьогодення України. Автори розкривають боротьбу українського народу, спрямовану на ліквідацію іноземного панування та національного гноблення, завоювання національної незалежності,  самовідданість і відвагу військових, які стали на захист нашої держави проти російської агресії, засуджують війну, вірять у незламність рідного народу і його перемогу.

Увага журі була закцентована на майстерності учасників у застосуванні художніх прийомів, досконалості мови, образному мисленні.

Рішенням журі міського етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості визначені переможці Конкурсу, які нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у наступних етапах Конкурсу. Висловлюємо слова щирої подяки усім учасникам, їх керівникам та батькам.

_______________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 10.01.2024 №4 «Про підсумки проведення міського етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2023/2024 навчальному році».

Share this post