Діяльність КЗПО “ОДЕСЬКИЙ ЦДЮТ “ПРОМІНЬ” у період воєнного стану. Фото

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У період воєнного стану заклади позашкільної освіти міста продовжують працювати у дистанційному форматі.
У закладах освіти працюють гуртки, групи та інші творчі об’єднання різних напрямів, де кожна дитина може розвивати свої творчі здібності й таланти.

Так, педагогічні працівники КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ПРОМІНЬ» велику увагу приділяють національно-патріотичному вихованню дітей: проводяться онлайн-концерти, виставки, благодійні аукціони, майстер-класи з виготовлення сувенірів, оберегів для воїнів. Посилки з виготовленими дітьми власноруч патріотичними сувенірами, оберегами, до яких додаються смаколики та необхідні речі, відправляються військовослужбовцям. Педагоги та батьки беруть участь у плетінні маскувальних сіток.
Практичним психологом центру розроблені відеозаняття-консультації «Перша психологічна допомога під час війни». З вихованцями гуртків проводяться інструктажі щодо питань з мінної безпеки, правил поводження під час «Повітряної тривоги», обстрілів та правил евакуації.
Вихованці Центру активно беруть участь у Міжнародних конкурсах та фестивалях й займають призові місця. 

КЗПО “ОДЕСЬКИЙ ЦДЮТ “ПРОМІНЬ” працює за художнім, декоративно-прикладним, технічним та еколого-натуралістичним напрямками. На базі закладу працюють 50 гуртків (148 груп), в яких здобувають позашкільну освіту 1725 дітей віком від 4 до 21 року.   

  

  

_______________________________

Діяльність Одеського ЦДЮТ «Дивосвіт» у період воєнного стану. Фото

Share this post