Для освітян міста пройшли семінари-практикуми щодо протидії насильству

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У жовтні 2023 року пройшли семінари-практикуми з елементами тренінгу «Відпрацювання механізмів взаємодії педагогічних працівників з іншими організаціями та службами з питань запобігання та протидії домашньому насильству, жорстокому поводженню та булінгу» для уповноважених спеціалістів з числа педагогічних працівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. 

Заходи організовано та проведено Департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з міжсекторальною робочою групою з питань попередження та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі міської координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми та громадською організацією «Ла Страда – Україна».

Семінари відбулись за участю тренерки Національної тренерської мережі Громадської організації «Ла Страда – Україна», майора поліції, професора кафедри адміністративної діяльності поліції Одеського університету внутрішніх справ Олени Ковальової, представника в Одеській області Фонду Народонаселення ООН (UNFPA) в Україні, старшої координаторки в містах України з питань протидії домашньому насильству Людмили Акімової  та представників Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

У рамках семінарів для педагогічних працівників проводилися практичні заняття з питань правового забезпечення реагування на випадки жорсткого поводження з дітьми, зокрема домашнього насильства та булінгу відповідно до чинного законодавства України.

Учасники заходів отримали інформаційні матеріали щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

 

 

 

__________________

Більше інформації за даною тематикою можна отримати у розділі  “Домашнє насильство та насильство за ознакою статі”

Share this post