Для педагогів Одеси працює Школа резерву керівних кадрів закладів освіти

На базі Одеської ЗОШ №44 відбулися семінари-практикуми для слухачів Школи резерву

Семінар-практикум «Методи і прийоми формування ключових компетентностей відповідно до державних стандартів освіти» для слухачів Школи резерву підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи № 44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області  Тетяна Харчук.

Зі слухачами Школи резерву було проведено інтерактивні вправи «Очікування», «Відкритий мікрофон», ділову гру з визначення алгоритму дій керівника під час складання річного плану закладу освіти. Учасники семінару отримали цікавий матеріал з досвіду роботи освітнього закладу з тематичними напрямами зустрічі, буклет та методичний бюлетень.

Також, для слухачів Школи резерву працювала педагогічна майстерня на яких вчителі Одеської ЗОШ №44 з натхненням ділилися своїм педагогічним досвідом, професійною майстерністю, демонстрували найкращі уміння з використанням нових освітніх технологій, вражали своїми талантами і здібностями. 

У практичній частині семінару «Педагогічна майстерня» вчителями-предметниками Одеської ЗОШ №44 було продемонстровано застосування різноманітних методів і прийомів формування ключових компетентностей:

  • урок математики у 6-Р класі. Тема: «Пропорція». Вчитель Гончарова Е.В., учитель-методист;
  • урок української мови у 4-Д класі. Тема: «Прикметник як частина мови». Вчитель Рябчук Т.А.;
  • урок географії у 6-Ф класі. Тема: «Будова атмосфери». Вчитель Костюк В.Н., учитель-методист;
  • урок математики у 6-А класі. Тема: «Пропорція. Основна властивість пропорції». Вчитель Мамінова О.П.;
  • заняття гуртка «Цікава хімія». Тема:«Реакція йонного обміну». Вчителі Виноградова Р.І., Лупіренко Н.В.;
  • урок предмету «Еврика» у 3-А класі, який працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Тема: «Твої відкриття». Вчитель Чабаненко Л.І.

Ключовою особливістю заходу став практикум «Підготовка річного плану роботи закладу», який провела для слухачів Школи резерву заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської ЗОШ №44  Світлана Пилипейко.

Наприкінці заходу, слухачі Школи мали змогу подискутувати на актуальні теми, висловити думки та обмінятися власним досвідом роботи.

29 листопада 2019 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради заплановано проведення наступних семінарів-практикумів «Інноваційні методи організації цивільного захисту в закладах дошкільної освіти в рамках тижня безпеки життєдіяльності дитини» та «Вимоги щодо організації роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладах освіти. Питання протипожежної безпеки відповідно до Кодексу цивільного захисту України».

Семінари-практикуми відбудуться на базі Одеського дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” №45 Одеської міської ради Одеської області за адресою: провулок Краснослобідський, 15-Є.


Одеська ЗОШ №44 є  комунальним бюджетним освітнім закладом, який функціонує з 1962 року. На сьогоднішній день у школі є 52 класи. З них: 21 клас – школа І ступеня; 25 класів – школа ІІ ступеня; 6 класів – школа ІІІ ступеня. У закладі працює група продовженого дня.

Сьогодні Одеська ЗОШ №44 – це сучасний освітній заклад з освітніми кабінетами оснащеними у сучасному стилі, комп’ютерним класом, бібліотекою та читальною залою, двома спортивними та актовими залами – центр навчання та виховання учнівської молоді.

У 2007 році в освітньому закладі було відкрито музей народознавства “Дідусева хата”, а у 2008 році – “Музей бойової слави”. Музеї працюють на високому рівні донині.

 

Share this post