Для учнів закладів освіти міста проводяться інформаційно-просвітницькі заходи

Онлайн-зустрічі

З метою усунення причин та умов, що сприяють скоєнням правопорушень серед неповнолітніх, негативного впливу Інтернету на вчинки підлітків, здійснення до сьогоднішніх умов соціалізації дітей та підлітків, а також формування відповідальності учнів за вчинені дії та профілактики негативних проявів в учнівському середовищі в закладах загальної середньої освіти з учасниками освітнього процесу постійно проводяться відповідні заходи за участю представників управління патрульної поліції у м. Одеса ДПП НП України, відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Одеській області, служби у справах дітей Одеської міської ради, Одеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та громадських організацій.

Департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з Одеським державним університетом внутрішніх справ протягом грудня 2020 року для учнів закладів загальної середньої освіти міста в онлайн-режимі організовані інформаційно-просвітницькі заходи з питань адміністративної відповідальності неповнолітніх, безпечної поведінки в Інтернеті та протидії булінгу. Лекції проводилися науково-педагогічними працівниками кафедри державно-правових дисциплін, кафедри конституційного та міжнародного права, трудового, земельного та господарського права факультету навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ.

 

У Суворовському районі для учнів  та працівників закладів загальної середньої освіти у грудні 2020 року проведено ряд заходів.
Координатор робочої групи профорієнтаційної роботи Одеського державного університету внутрішніх справ організувала для заступників директорів з виховної роботи онлайн-семінар «Дотримання етичних та правових норм в онлайн-просторі. Інтернет безпека» за участю викладачів університету.
З метою забезпечення захисту прав дітей та їх законних інтересів, з питань запобігання самовільних втеч, недопущення скоєння неповнолітніми та стосовно них правопорушень, та безпеки неповнолітніх в Інтернет просторі викладач надав рекомендації щодо проведення профілактичної роботи в закладах освіти.
Для лідерів Парламенту старшокласників, заступників директорів з виховної роботи та представників батьківської громадськості закладів загальної середньої освіти Суворовського району начальником відділу активної підтримки безробітних Суворовського районного центру проведений онлайн-семінар «Професійне самовизначення».
Учасники семінару ознайомлені з сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, станом ринку праці, презентацією освітнього порталу ДСЗ.
Із заступниками директорів з виховної роботи своїм досвідом поділились педагоги Одеської ЗОШ № 92 під час онлайн-семінару на тему: «Шкільна медіація. Конфліктологія. Основні проблеми конфліктів та шляхи їх вирішення»Надано рекомендації щодо роботи з попередження конфліктів та ефективного їх вирішення. 

 

Share this post