До 205-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

Впродовж березня в закладах освіти проведені тематичні години та заходи з метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря

З метою виховання любові та пошани до творчої спадщини Т.Г. Шевченка, сприяння формуванню патріотично налаштованої особистості, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти в закладах позашкільної, загальної середньої та дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси було проведено інформаційно-просвітницькі, мистецькі та виховні заходи: дні, декади, місячники вшанування пам’яті поета, а також тижні української літературної мови, основоположником якої став Т.Г. Шевченко.

Проведені тематичні уроки, години спілкування, конкурси юних читців та художників. Учні старшої школи змагалися в написанні творів, есе, власних поезій, зустрічалися з поетами та письменниками Одещини. Серед сучасних форм навчальної і виховної діяльності найбільш популярними серед школярів стали воркшопи за творами Т.Г. Шевченка, літературні квест-марафони «Сторінками «Кобзаря», «Обніміться ж, брати мої…», «Шевченко відомий і невідомий…», брейн-ринги «Світова велич Шевченка», літературні ігроленди «Уклін тобі, Тарасе!», арт-майданчики «Тарас Шевченко в житті українців».

Цікаво пройшли віртуальні екскурсії до музеїв поета та подорожі по шевченківських місцях. Із захопленням відвідали школярі кінолекторії, у яких було продемонстровано наукові, документальні та художні фільми, присвячені життєдіяльності та мистецькій творчості Великого Кобзаря.

У шкільних бібліотеках та предметних кабінетах закладів освіти були підготовлені тематичні виставки книг, ілюстрацій, буклетів та науково-публіцистичної літератури, присвяченої 205-річчю  від дня народження Т.Г. Шевченка.

09 березня з нагоди вшанування дня народження Т. Г. Шевченка було покладено квіти до пам’ятника Великого Кобзаря.


Розпорядження міського голови №164 від 06.03.2019 «Про заходи щодо відзначення 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка».

 

Share this post