Відбулася спільна нарада з питань пожежної безпеки

Спільна нарада керівників закладів освіти Суворовського району та спеціалістів  ГУ ДСНС України в Одеській області

З метою запобігання виникнення пожеж, забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, формування стійкого алгоритму дій у разі надзвичайних ситуацій з боку працівників та здобувачів освіти в закладах та установах освіти територіальної громади м. Одеси  15.01.2020 року проведено спільну нараду керівників закладів освіти усіх типів Суворовського району зі спеціалістами ГУ ДСНС України в Одеській області.

Перед керівниками виступила головний інспектор відділу нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ОМУ ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту Єрмакова О.В., яка доповіла про дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти та дій під час пожежі.

Керівники закладів освіти району отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради тримає на постійному контролі питання виконання заходів щодо запобігання пожеж закладами освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси та акцентує увагу на обов’язках керівників закладів освіти, основних вимогах правил пожежної безпеки щодо утримання території, будівель та шляхів евакуації та порядку дій у разі виникнення пожежі.

Share this post