До Дня безпечного Інтернету

В одеських школах пройдуть заходи до Всесвітнього дня безпечного Інтернету.

06 лютого 2018 року – Міжнародний день безпечного Інтернету. З метою підвищення рівня знань про безпечне використання сучасних Інтернет-ресурсів департаментом освіти та науки Одеської міської ради ініційовано проведення в закладах загальної середньої освіти  міста для викладачів, учнів та їх батьків циклу інформаційно-просвітницьких заходів: зустрічі, конкурси, диспути, круглі столи, бесіди і т. д.

Заходи пройдуть під гаслом «Створюй, спілкуйся і поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Школярі обговорять актуальні питання «пасток» Інтернету, безпечного веб-серфінгу, кіберзлочинності, анонімності користувачів і захисту авторських прав у мережі Інтернет.

У заходах візьмуть участь студенти та викладачі вищих навчальних закладів міста Одеси: Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Одеської національної академії харчових технологій, Одеського національного політехнічного університету, провідних ІТ-компаній та громадських організацій.

07 лютого 2018 роки  о 12.30 для учнів 8-11 класів одеських шкіл та студентів професійно-технічних училищ і коледжів буде проведений Всеукраїнський онлайн-урок, організований за підтримки Кіберполіції і компанії ERC у межах Програми мережевих академій Cisco. Для участі в заході кожному учаснику необхідно зареєструватися за посиланням: https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-616175 .

 

Протягом лютого 2018 року з метою підвищення рівня знань щодо використання сучасних Інтернет-ресурсів в закладах освіти міста Одеси буде продовжена інформаційно-роз’яснювальна робота.

 

* * * * *

 

Щорічно кожен другий вівторок лютого в багатьох країнах світу відзначають Всесвітній день безпечного Інтернету. У цьому році в Україні цей День проходить під гаслом «Створюй, спілкуйся і поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Всесвітній день безпечного Інтернету організовується з 2004 року Європейською мережею центрів безпечного Інтернету, що діє в рамках програми Єврокомісії «Безпечний Інтернет». На сьогоднішній день свято відзначається більш ніж в 110 країнах світу.

Лист ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” від 30.01.2018 № 22.1/10-225

Share this post