Флешмоб «Lots of Socks»

21 березня – у Всесвітній день людини із синдромом Дауна – юні одесити долучились до всесвітнього челенджу сонячні діти

У закладах освіти міста Одеса, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, пройшли флешмоби «Lots of Socks». Під час заходу присутні приколювали різнокольорові шкарпетки до одягу чи сумки, щоб привернути увагу до сімей, які виховують дітей із синдромом Дауна, та бути солідарними з ними, привертаючи до себе увагу оточуючих, як це щодня трапляється з людьми, що страждають від даної недуги.

Так, в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» № 112 пройшли заходи, присвячені Всесвітньому дню людини із синдромом Дауна: флешмоб «Кольорові шкарпетки», акція «Помаранчевий настрій», дефіле капелюшок та святковий концерт.

Кожен із батьків та гостей закладу мав змогу відвідати виставки «Долоньки побажань» та «Наші вихованці».

Власним прикладом працівники закладу доводять, що толерантність і любов до ближнього – це головні основоположні людські цінності.

 

  

Не залишились осторонь учні Одеської загальноосвітньої школи №5, які разом разом із Парламентом  старшокласників міста Одеси приєдналися цього року до всесвітнього челенджу.

Сьогодні більшість учнів Одеської школи № 5 прийшли до школи у різних шкарпетках, а дехто – і у різних кросівках, підтримавши таким чином особливих дітей!

     

  

Також проведення заходів у рамках Всесвітнього дня людини із синдромом Дауна заплановані в Одеських ДНЗ № 304, ЗОШ №№ 71, 78, 103.

Share this post