До уваги батьків майбутніх учнів 1-х, 5-х, 10-х класів!

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує.

З   01 квітня 2021 року в місті  Одеса стартує кампанія з прийому дітей на навчання до закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади  м. Одеси у 2021/2022 навчальному році.

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади  м. Одеси та батьків дітей:

  • Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 22.12.2020 № 309 «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у 2021 році».

          Інформацію про закріплену за закладами освіти територію обслуговування можна дізнатись за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/znz/, або за територіальним принципом:

  • Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 22.03.202178 «Про прийом дітей на навчання до закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у 2021 році».

Інфографіки порядку зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади  м. Одеси.

До уваги батьків майбутніх першокласників!  Для перегляду натисніть на картинку.

До уваги батьків майбутніх п’ятикласників!  Для перегляду натисніть на картинку.

До уваги батьків майбутніх десятикласників!  Для перегляду натисніть на картинку.

Share this post