Екологічний проект

Екологічний проект одеських школярів допомагає зберегти природу

В Одеській школі №92 реалізується екологічний проект. «Думаємо глобально, діємо локально!» – слоган юних екологів. Створений на базі школи екологічний парламент активно координує процес збору макулатури, батарейок і пластикових кришок.

З вересня 2017 року школа співпрацює з компанією «Ecobox». Сьогодні спектр збору сировини в школі включає папір, скло, жерсть, пластик. В рамках проекту компанією встановлені три сітки для збору вторинної сировини на шкільному подвір’ї і три картонних контейнера всередині приміщення, проведено ряд просвітницьких масових заходів. Педагогічний, батьківський та учнівські колективи були ознайомлені з основами сортування відходів на батьківських зборах, класних годинах і просвітницьких заходах із запрошенням волонтерів.

Представниця компанії «Ecobox» провела 4 інтерактивних заняття для учнів 1-5,7-9 класів. У форматі діалогу школярів ознайомили з досвідом сортування вторинної сировини, продемонстрували матеріали, які підлягають вторинній переробці, а які можна використовувати творчо або навіть з елементами STEM.

Представники Одеського державного екологічного університету ознайомили школярів з основною роботою студентського коворкінгового простору, створеного на базі університету для активної та ініціативної студентської та учнівської молоді «Ecoprostir».

Для учнів 7-9 класів провели лекцію з елементами тренінгу. Були розглянуті питання основ екологічних знань, формування екологічного мислення, відповідальності за свої вчинки і вміння прогнозувати їх вплив на природу, інформація щодо світового досвіду по сортуванню відходів, зберігання і переробки сміття та інші надзвичайно актуальні і сучасні проблеми. Так, школа двічі ставала лідером на весняній та літній екошколах Eco School 2017, організованих в «Ecoprostir». Юні екологи підрахували, що разом зберегли 1860800 л води, 93 040 м.кв. грунту, врятували 9304 кротів, 4652 їжаки, 4652000 черв’яків.

Робота над проектом триває. Прибуток від здачі сировини спрямовується на благодійні справи.

Екологічний проект Екологічний проект Екологічний проект Екологічний проект

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *