Анонс: «Моя правова освіта»

Серед учнів  закладів загальної середньої освіти м. Одеси пройде міський конкурс творчих робіт «Моя правова освіта».

Міський конкурс творчих робіт «Моя правова освіта» серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Одеси проводиться з метою:

  •  залучення учнівської молоді до активної правознавчої діяльності;
  •  поліпшення змісту правового виховання учнівської молоді й поглиблення знань з правознавства України та інших держав;
  •  підвищення правової свідомості та правової культури учнівської молоді;
  •  виявлення здібних і талановитих учнів у галузі правознавства та розповсюдження їх досвіду з питань оволодіння правовими знаннями.

Конкурс проводиться з 20 жовтня по 05 листопада 2021 року за темою «Запобігання та протидія корупції» (далі — Конкурс) відповідно до Положення про Конкурс у два етапи за двома номінаціями: на кращий твір та плакат.

І (шкільний) етапз 20 по 21 жовтня 2021 року. Роботи розглядаються журі в робочому порядку і визначається по одному переможцю від навчального закладу в кожній номінації.

II (міський) етап – з 27 по 28 жовтня 2021 року. Проводиться у два тури: відбірковий, за підсумками якого визначається по 6 переможців конкурсу в кожній номінації (І місце – 1 переможець, II місце – 2 переможці, III місце – 3 переможці);

фінальний – до 02 листопада 2021 року. Визначається 3 переможці конкурсу в кожній номінації.

***

Більш детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 08.10.2021 № 244 “Про проведення міського конкурсу творчих робіт учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Одеси «Моя правова освіта»

Share this post