«European Money Quiz»: змагання з фінансової грамотності

Запрошуємо учнів 13−15 років долучитися до змагань «European Money Quiz»

Цьогоріч у межах заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей (англ. Global Money Week 2023),  українські підлітки віком 13−15 років зможуть взяти участь у найбільшому змаганні Європи з фінансової грамотності «European Money Quiz».  

Захід проходитиме за ініціативи Національного банку України та при підтримці Міністерства освіти і науки України.

Змагання відбуватимуться між командами, які складаються з двох учнів та пройдуть  у два тури:  національний відбір та фінальне змагання.

Національний відбір відбудеться 21 березня 2023 року в прямому ефірі в дистанційному форматі на платформі ZOOM за допомогою сервісу Kahoot. 

Переможці, які посядуть перше, друге та третє місця в національному відборі отримають грошові призи, які можуть бути витрачені на потреби свого класу з облаштування кабінету з фінансової грамотності. Усі учасники отримають електронні сертифікати учасника національного відбору «European Money Quiz».

Команда, яка посяде перше місце під час національного відбору, представлятиме Україну на змаганнях у Брюсселі (Бельгія)(15-16 травня 2023 року).

Переможці отримають грошові призи та титул переможців Європи. Грошові призи можна буде використати на навчальні потреби класу/школи.

Змагання в обох турах проводитимуться українською мовою, команда з України буде забезпечена перекладом запитань.

Увага! Для участі в змаганні вчителям потрібно попередньо зареєструвати команди учасників до 10 березня 2023 року. Кількість команд необмежена.

Форма для реєстрації вчителів за посиланням: https://forms.gle/PTW2YiAyaavw3FQA7.

Дізнатися більше про змагання та знайти посилання на вікторини в Kahoot, які допоможуть потренуватися відповідати на запитання, можна в Інструкції для вчителів за посиланням https://cutt.ly/p3y61B7.

Уся інформація також буде розміщена на вебсайті Центру фінансових знань Талан https://talan.bank.gov.ua.

____________________________________________

Global Money Week — це щорічна глобальна кампанія з підвищення обізнаності про важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними та поступово набували знань, навичок, ставлення та поведінки, необхідних для прийняття обґрунтованих фінансових рішень і, зрештою, досягнення фінансового благополуччя.

Share this post