Школа резерву продовжує роботу: призначення на посаду директора

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Відповідно до Плану роботи Школи резерву 26 квітня 2022 року для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти у форматі онлайн було проведено семінар-практикум “Алгоритм призначення на посаду керівника закладу освіти. Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси

Заступник директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова ознайомила слухачів з алгоритмом призначення на  посаду керівника закладу освіти, Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси у новій редакції”, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 10.06.2020 № 6117-VІІ, критеріями оцінювання публічної та відкритої презентацій перспективного плану розвитку закладу для кандидатів на посаду директора, завдань конкурсної комісії, зокрема проведення співбесід з кандидатами та надання ними відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування, критеріями оцінювання презентації перспективного плану розвитку закладу кандидатів на посаду директора, конкурсний відбір.

Слухачі мали змогу виконати ситуаційне завдання щодо перевірки професійних компетентностей кандидатів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти. Зразок ситуаційного завдання щодо перевірки професійних компетентностей кандидатів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 10.06.2020 № 119  “Про затвердження форм  та критеріїв оцінювання  перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти під час проведення  конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси”

Порядок подання документів. Для участі у конкурсі подаються такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копія паспорта громадянина України; копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста); документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою/Для отримання сертифікату на знання української мови. Перейдіть за посиланням.;  копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;  довідка про відсутність судимості; довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;  мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Слухачі ознайомились з порадами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради з кадрових питань (перейдіть за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/kadry/).Серед  порад зокрема:

Методичні рекомендації щодо оформлення документації та наказів з кадрових питань. Перейдіть за посиланням.

Щодо отримання КЕП (кваліфікованого електронного підпису). Перейдіть за посиланням.

До уваги працівників галузі “Освіта”. ВЕБ ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ: що таке «електронна трудова книжка», “електронний цифровий підпис”, електронний реєстр листків непрацездатності. Перейдіть за посиланням. 

Щодо оформлення документації у закладах та установах. Перейдіть за посиланням.

Щодо оформлення документів на нагородження працівників. Перейдіть за посиланням.

Наприкінці семінару було проведено пробне тестування слухачів на знання  законодавства у сфері загальної середньої освіти, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти.

 

******************************************

Ознайомитись з Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі Діяльність/Кадри” за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/shkola-rezervu-kerivnykh-kadriv-2022/

Share this post