Фестиваль- конкурс «Stockholm forenar talang 2021»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує.

У квітні 2021 року вихованці Зразкового художнього хореографічного колективу «Діти планети» Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Еврика» взяли участь у Міжнародному відкритому дистанційному фестивалі- конкурсі «Stockholm forenar talang 2021» (м. Стокгольм – Королівство Швеція).

На конкурс були представлені відеоматеріали 2-ох хореографічних постановок у напрямку української народно-сценічної хореографії.

За результатами конкурсу, у номінації «Народний танець. Етнографія», вихованці Зразкового художнього хореографічного колективу «Діти планети» отримали Гран-прі конкурсу. Діти нагороджені дипломами, медалями та пам’ятними статуетками.

Керівники колективу Дігузова Галина та Аль-Алі Ірина нагороджені Подякою організаторів конкурсу.

Вітаємо учасників та педагогів з високою нагородою  та бажаємо нових творчих успіхів!

************************

КПНЗ «Одеський ЦДЮТ «Еврика» забезпечує здобуття освіти за художньо-естетичним, соціально-реабілітаційним, науково-технічним, еколого-натуралістичним, гуманітарним, декоративно-ужитковим, образотворчим та військово-патріотичним напрямами. Враховуючи трьохрівневий принцип навчання, навчально-виховний процес в закладі забезпечено діяльністю, яка сприяє повному задоволенню й розвитку пізнавальних можливостей вихованців різного віку від 5 до 21 року, надає свободу для творчого просування. Освітня діяльність з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку здійснюється у гуртках, де пріоритетами є ігрові форми та методи навчання і виховання. Освіта учнівської молоді базується на творчих здібностях, інтересах до науково-дослідницької діяльності та пов’язується з вибором майбутньої професії.

Share this post