8180 дев’ятикласників отримали документи про освіту

Випускники 9-х класів одеських шкіл отримали свідоцтва про освіту.

У закладах загальної середньої освіти м. Одеси пройшли урочистості з нагоди вручення випускникам 9-х класів свідоцтв про базову загальну середню освіту.

Теплі слова на адресу випускників звучали від перших вчителів, класних керівників, представників батьківських комітетів класів.

Дев’ятикласників, які вирішили продовжити своє навчання у закладах професійно-технічної освіти, чекає вступна кампанія.

*********************************************************************

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.01.2018 №1/9-66 «Про організоване завершення 2017/2018 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти» дев’ятикласники Одеси з 28 травня по 13 червня складали іспити з таких предметів:

  • українська мова;
  • математика;
  • предмет за вибором педагогічної ради закладу освіти з одного із зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська/німецька/іспанська/французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика.

У закладах освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин третім предметом для проведення ДПА могли бути мова національної меншини або інтегрований курс «Література».

Share this post