Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера»

Щорічний чемпіонат з гумору серед шкільних команд вже традиційний для Одеси став найкращим в Україні і першим отримав право використовувати український бренд «Ліга Сміху».

У першому сезоні Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера» 2018/2019 року взяли участь 21 шкільна команда з Одеси, а також 2 команди з Харкова та Сум. Як і в дорослій Лізі, долю команд вирішувало не колективне голосування всього журі, а індивідуальне бажання кожного зоряного наставника взяти команду в сезон.

Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера» Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера» Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера» Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера»

14 травня 2019 року в Одеському академічному російською драматичному театрі відбувся фінал Шкільної Ліги Сміху. За перше місце боролися 7 команд – шість одеських і одна з міста Харкова:

– «Бу Мінг Бай» Одеського НВК «Гармонія», тренер – Дмитро Русев, учасник телепроекту «Ліга сміху», команда «Стоянівка»;
– «Пушка» Одеського НВК № 90, тренер – Олександр Губін, переможець Comedy battle на ТНТ;
– «Команда» Одеської спеціалізованої школи № 40, тренер – Григорій Гущин, учасник команди КВН «Одеські манси»;
– «Не доросли!» Одеської загальноосвітньої школи № 5, тренер – Ірина Токарчук, актриса Одеського академічного російського драматичного театру;
– «Мишка и пончики» Одеської загальноосвітньої школи № 118, тренер – Марк Куцевалов, учасник телепроекту «Ліга сміху», команда «Прозорий гонщик»;
– «Наши в городе» Одеської гімназії № 4, тренер – Богдан Межонов, учасник телепроекту «Ліга сміху», команда «Мініпанки»;
– «60-й калібр» Харківської загальноосвітньої школи № 60, тренер – Ксенія Логінова, учасниця команди КВН «Де Рішельє».

Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера» Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера» Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера» Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера»

Мер Одеси Геннадій Труханов подякував організаторам чемпіонату і команді професіоналів Ліги сміху за довіру до міста, а також визначив високий  рівень виступу шкільних команд. Міський голова побажав з гордістю нести звання «одесит», зберігати та примножувати одеський колорит, нашу самобутність, радувати Україну, а також весь світ одеським гумором і своєї іскрометною енергією.

Виступи команд були настільки яскравими, що журі не змогло вибрати три кращі команди, і в батлі за «Кубок мера» змагалися 5 команд.

У підсумку журі все-таки змушене було вибрати кращу шкільну команду серед кращих. Володарем Кубка мера Одеси стала команда «Бу Мінг Бай» Одеського НВК «Гармонія», тренер – Дмитро Русев, учасник телепроекту «Ліга сміху», команда «Стоянівка».

Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера» Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера»

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *