Фінал Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера»

Щорічний чемпіонат з гумору серед шкільних команд вже традиційний для Одеси став найкращим в Україні і першим отримав право використовувати український бренд «Ліга Сміху».

У першому сезоні Шкільної Ліги Сміху на «Кубок мера» 2018/2019 року взяли участь 21 шкільна команда з Одеси, а також 2 команди з Харкова та Сум. Як і в дорослій Лізі, долю команд вирішувало не колективне голосування всього журі, а індивідуальне бажання кожного зоряного наставника взяти команду в сезон.

14 травня 2019 року в Одеському академічному російською драматичному театрі відбувся фінал Шкільної Ліги Сміху. За перше місце боролися 7 команд – шість одеських і одна з міста Харкова:

– «Бу Мінг Бай» Одеського НВК «Гармонія», тренер – Дмитро Русев, учасник телепроекту «Ліга сміху», команда «Стоянівка»;
– «Пушка» Одеського НВК № 90, тренер – Олександр Губін, переможець Comedy battle на ТНТ;
– «Команда» Одеської спеціалізованої школи № 40, тренер – Григорій Гущин, учасник команди КВН «Одеські манси»;
– «Не доросли!» Одеської загальноосвітньої школи № 5, тренер – Ірина Токарчук, актриса Одеського академічного російського драматичного театру;
– «Мишка и пончики» Одеської загальноосвітньої школи № 118, тренер – Марк Куцевалов, учасник телепроекту «Ліга сміху», команда «Прозорий гонщик»;
– «Наши в городе» Одеської гімназії № 4, тренер – Богдан Межонов, учасник телепроекту «Ліга сміху», команда «Мініпанки»;
– «60-й калібр» Харківської загальноосвітньої школи № 60, тренер – Ксенія Логінова, учасниця команди КВН «Де Рішельє».

 

Мер Одеси Геннадій Труханов подякував організаторам чемпіонату і команді професіоналів Ліги сміху за довіру до міста, а також визначив високий  рівень виступу шкільних команд. Міський голова побажав з гордістю нести звання «одесит», зберігати та примножувати одеський колорит, нашу самобутність, радувати Україну, а також весь світ одеським гумором і своєї іскрометною енергією.

Виступи команд були настільки яскравими, що журі не змогло вибрати три кращі команди, і в батлі за «Кубок мера» змагалися 5 команд.

У підсумку журі все-таки змушене було вибрати кращу шкільну команду серед кращих. Володарем Кубка мера Одеси стала команда «Бу Мінг Бай» Одеського НВК «Гармонія», тренер – Дмитро Русев, учасник телепроекту «Ліга сміху», команда «Стоянівка».

Share this post