День відкритих дверей в Одеському палаці дитячої та юнацької творчості «Біла акація»

Для юних одеситів та їх батьків на базі новозбудованого Палацу дитячої та юнацької творчості «Біла акація» відбувся День відкритих дверей.

У рамках заходу керівники гуртків гостинно зустріли майбутніх вихованців та презентували свій педагогічний досвід, знання, для того, щоб навчання дітей було наповнене творчістю, цікавими зустрічами, перемогами та досягненнями вихованців, які завжди гідно представлятимуть місто на всеукраїнських та міжнародних заходах. Для майбутніх вихованців та їх батьків проведені майстер-класи з декоративно-ужиткового, образотворчого та літературного мистецтв. Завітавши на День відкритих дверей, усі бажаючі мали можливість ознайомитися та обрати цікавий напрямок додаткової освіти для гармонійного розвитку і змістовного дозвілля дитини, взяти участь в інтерактивній грі «Співають усі» та танцювальному «Dance Party». Вихованці колективів хореографічного, вокального та театрального напрямку продемонстрували свої вміння під час святкового концерту.


У холі на екранах демонструвалась віртуальна екскурсія приміщенням закладу: театральні та хореографічні зали, студії співу та звукозапису, арт-студії, комп’ютерний клас та клас шахів, клас для моделювання одягу, навчальні класи для наймолодших одеситів та сучасна глядацька зала.

Творчий освітній простір для дітей та молоді має рівний доступ до навчання для всіх! На заході були присутні вихованці з Одеського ІРЦ (діти з інвалідністю), які взяли участь у майстер-класах та обрали собі гурток.

Багато людей, багато щасливих очей, на заході була присутня неймовірна творча атмосфера!

Корисні посилання:
Профільні міністри України відвідали заклад освіти
Мер Одеси відкрив Палац дитячої та юнацької творчості «БІЛА АКАЦІЯ»
Share this post