Фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: підсумки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

 З 01 по 20 грудня 2023 року було проверено фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології,  трудового навчання, правознавства, економіки,  французької мови,  фізики, хімії, німецької мови, географії, історії, астрономії, української мови та літератури, біології, англійської мови та математики.
У фінальному турі взяли участь понад 1350 учнів-переможців відбіркового туру II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
На підставі протоколів фінального туру II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів переможці фінального туру будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Зі списком переможців можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 22.12.2023 №397 “Про підсумки проведення фінального туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у м. Одесі у 2023/2024 навчальному році”.

___________________________________

Олімпіади проводяться відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, на виконання наказу Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 18 жовтня 2023 року № 331 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у м. Одесі у 2023/2024 навчальному році».

Посилання на розділ “ОЛІМПІАДИ”

Share this post